Pod szyldem firmy VEDAPOL funkcjonujemy na rynku od 2001 roku.
Sukcesywnie kontynuujemy politykę zrównoważonego rozwoju,
co pozwoliło nam na osiągnięcie pozycji jednej z najbardziej liczących się firm w branży.

Oprócz sprzedaży produktów oferujemy także szereg usług serwisowych, między innymi:

  • Obsługa serwisowa gwarancyjna i pogwarancyjna
  • Regeneracja wózków sklepowych (galwanizacja, wymiana zużytych elementów )
  • Produkcja rączek do wózków sklepowych (z dowolnym logo i w dowolnym kolorze, na zamówienie)
  • Mycie wózków sklepowych
  • Instalacje produktów (wiat sklepowych, bramek automatycznych i mechanicznych, wygrodzeń itp)

Spośród bogatej oferty produktowej posiadamy dostawców z wielu krajów europejskich co sprawia, że oferta naszej firmy jest różnorodna i z pewnością każdy znajdzie coś dla swojego przedsiębiorstwa.

Zapraszamy także do zapoznania się z pełną ofertą firmy poprzez pobranie katalogów naszych dostawców w dziale POBIERZ KATALOGI

Nasi dostawcy to:

CADDIE

Zapraszamy do obejrzenia filmu o produktach marki caddie klikając w ten link: http://www.youtube.com/watch?v=GLvfV2QJTUM

Francuski producent najwyższej klasy, wszelkiego typu wózków dla Sklepów, Hoteli, Magazynów, Szpitali, Klinik i Lotnisk. Główna siedziba Caddie znajduje się w Strasbourgu we Francji. Ponadto Caddie posiada 7 oddziałów oraz 130 dystrybutorów na całym świecie. Historia firmy sięga roku 1928, kiedy pod nazwą Ateliers Réunis przedsiębiorstwo zajmowało się przetwarzaniem drutów stalowych na urządzenia gospodarstwa domowego. Od 1957 firma zaczęła funkcjonować pod marką CADDIE

ITAB

Szwedzki producent wysokiej jakości systemów prowadzenia klienta, bramek automatycznych, mechanicznych, wygrodzeń, odbojów i ochraniaczy. ITAB cały czas rozwija, produkuje i sprzedaje produkty dla największych sieci handlowych w Europie. Do odbiorców produktów marki ITAB należą główni gracze zarówno na rynku sprzedaży żywności i produktów nieżywnościowych w większości segmentów. Dziś ITAB posiada swoje podmioty w 16 krajach. ITAB jest liderem rynku w krajach skandynawskich, Wielkiej Brytanii, i krajach bałtyckich oraz jednym z największych graczy w Europie Środkowej i krajach Beneluksu.

DEAGOSTINI

Włoski producent urządzeń branży gastronomicznej z najwyższej półki. Wysoka jakość oraz genialny design to dwie główne cechy produktów tej firmy. Marka DEAGOSTINI istnieje na rynku od 1946 roku, kiedy to założył ją Umberto Deagostini tworząc ręcznie robione produkty dla gospodarstwa domowego. Dzisiaj już trzecie pokolenie Deagostinich z powodzeniem zarządza firmą i nadal oferuje najwyższej jakości produkty dla najbardziej wymagających klientów

POLICARRO - Industrias Tomás Morcillo

Hiszpański producent wózków plastikowych. Firma założona przez Tomasa Morcillo w roku 1973. Fabryka zlokalizowana na północy Walencji wykorzystuje wysokojakościowe technologie produkcji i obróbki plastiku. Plastik staje się coraz popularniejszym tworzywem do produkcji wytrzymałych i co najważniejsze estetycznych i niepodatnych na rdzewienie wózków. Dzięki temu wózki plastikowe od kilku lat są coraz częstym widokiem w sklepach w całej Europie, a za pośrednictwem naszej firmy również w Polsce.

TTS - TECNO TROLLEY SYSTEM

Włoski producent wyposażenia hotelowego, magazynowego i dla serwisów sprzątających. Od 1987 rok firma jest partnerem kilku tysięcy specjalistów pracujących w branży profesjonalnego czyszczenia. W ofercie produkty dla restauracji, szpitali, przemysłu, biura, szkoły, lotniska. TTS dziś posiada klientów w ponad 75 krajach na całym świecie i ponad 3000 produktów.

ORLANDELLI

"Wielka pasja dla tworzenia nowoczesnych rozwiązań dla przemysłu ogrodniczego i kwiaciarskiego scharakteryzowała pierwsze 30 lat firmy Orlandelli i ta sama pasja i determinacja będzie nas prowadzić ku wyzwaniom przyszłości ."
Tak charakteryzuje misję firmy jej właściciel Ugo Orlandelli.
Dzisiaj z produktów i usług firmy ,korzystają największe ośrodki produkcji ogrodniczej oraz największe Centra Ogrodnicze na całym świecie .

W ofercie posiadamy także ekonomiczne wózki sklepowe produkcji własnej.